Stavební společnost HABAU CZ, s.r.o., přední dodavatel silničních, železničních a vodohospodářských staveb, součást nadnárodní skupiny HABAU Group, hledá nového kolegu/kolegyni:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • správa vozového a strojového parku, drobné mechanizace a ručního nářadí zakázek mimo režim uvedeného zákona
  • zpracování dokladů vnitropodnikové půjčovny, roční inventarizace majetku, nákup strojů, mechanizce, nářadí
  • vyjednávání s dodavateli/ rámcové smlouvy /

POŽADUJEME:

  • minimálně středoškolské vzdělání, ideálně stavebního nebo ekonomického zaměření
  • počítačovou gramotnost, znalost aplikací MS Office, uživatelské zkušenosti s informačními systémy
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost, schopnost týmové práce, loajalitu
  • orientace na výsledek a kvalitu, myšlení v souvislostech a odolnost proti stresu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhoda znalost programu Helios Orange

NABÍZÍME:

  • prostředí nadnárodní společnosti
  • mladý, přátelský pracovní kolektiv
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • možnost jazykové výuky
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další zaměstnanecké benefity